Sencor SDF 871

splnil moje očekávání
    spolehlivý
    dobrý rámeček za rozumnou cenu

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Pořídil jsem pěkný dárek a darovaná je spokojená.

Cena a rychlá doprava.

Video režim
Wi-Fi
Nativní rozlišení
800 x 600

Digitální fotorámeček s  8-palcovým (20,5 cm) LCD displejem 4:3, čtečkou karet 3 v 1 (MMC/SD/SDHC/MMC), Plug & play USB 2.0 slotem, podpora USB paměťových médií.

8-palcový (20,5 cm) LCD displej 4:3
Rozlišení 800 x 600 bodů
3 v 1 čtečka karet (MMC/SD/SDHC/MMC)
Plug & play USB 2.0 slot , podpora USB paměťových médií

splnil moje očekávání
    spolehlivý
    dobrý rámeček za rozumnou cenu

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Pořídil jsem pěkný dárek a darovaná je spokojená.

Cena a rychlá doprava.
    Tento produkt doporučuji.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• ukazuje fotky
    • obycejny fotoramecek - mel by stat tak kolem 500kc

predrazeny produkt

• , zakoupeno v ELECTRO

• dálkové ovládání
    • nemá baterie, musíte sedět u zásuvky
    • krátký kabel do sítě
    • nemá pamětovou kartu

fotografie fotorámečku na obalu neodpovídá skutečnosti, bílá není bílá ale krémová

• jednoduché, česky
    • chybí náhodné přehrávání fotek, fotky si nejde seřadit (přejmenování nepomůže)

jednoduchý
    nelze s nastavenim nic udělat tak doufejte že vám padne

• , zakoupeno v ELECTRO

• Cena, kvalita

Dobrý výrobek

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• je to výborná věc
    • snad, že nemá vlastní baterii, že musí být stále napojen

spokojenost

• , zakoupeno v Viaco Dům Elektro

• Před tím jsme měli také fotorámeček Sencor, ale jiný model (již se nevyrábí) a byli jsme spokojeni.
    • za tu cenu, myslím, super kvalita
    • poměrně velký displej (větší než u předchozího medelu), snadné ovládání, mě osobně se líbí zaoblený tvar, dálkové ovládání (sice nepoužíváme, ale je tam)
    • když se rámeček zapne tak jakoby "bzučí". Není to nijak hlasité, slyšet je to jen v naprosté blízkosti, ale "bzučí". Předchozí model to nedělal.

Před tímto rámečkem jsme měli také sencor (hlavně kvůli nízké ceně) a byli jsme mile překvapeni kvalitou obrazu a vlastně se vším. Vydržel nám běžet nonstop 2,5 roku, pak už se na obraz nedalo moc dívat (běhaly příčné pruhy přes obraz). Teď jsme koupili tento model. Má větší displej než předchozí, trochu jiné menu ( ale řekla bych lepší než u předešlého), dálkový ovladač. Krásný obraz. Za nás zatím spokojenost.