Intenso Mediadirector

Úhlopříčka obrazovky
8 palce

• , zakoupeno v OKAY.cz

Zatím jsme s produktem spokojeni.

• , zakoupeno v EuroKing

• jednoduché prohlížení obrázků
    • české menu ( i když to jsem věděla předem)
    • není možnost editace obrázků - vymazání, otočení - slouží pouze k prohlížení

Jelikož jsme tento produkt vybrali čistě jako prohlížeč, tak jsme spokojeni a splnil účel
    zatím jsme nezkoušeli nic jiného než obrázky, ale vše funguje

Úhlopříčka obrazovky
8 palce

• Fotorámeček Intenso Media Director 8", 16:9, JPGE, MP3, USB, černý.
  • Digitální fotorámeček Intenso Media Director v moderním desingu s TFT-LED displejem a úhlopříčkou 8" umí přehrávat videa a hudbu, proto byl osazen reproduktorem. Ten je n Fotorámeček Intenso Media Director 8", 16:9, JPGE, MP3, USB, černý.

Digitální fotorámeček Intenso Media Director v moderním desingu s TFT-LED displejem a úhlopříčkou 8" umí přehrávat videa a hudbu, proto byl osazen reproduktorem. Ten je navíc doplněn výstupem na sluchátka nebo externí reproduktor. Fotografie ve formátu JPEG a BMP lze přehrávat přímo z paměťových karet SD, SDHC, MMC, MS a nebo z USB zařízení. Nastavit si můžete i jas, kontrast a saturaci barvami. Další funkce které fotorámeček Intenso Media Director nabízí jsou kalendář, hodiny a časovač. Součástí je i praktické dálkové ovládání.

Popis produktu:

• displej 8" (20.32 cm)
  • rozlišení 800 x 600 pixelů
  • kontrast 400:1
  • poměr stram 16:9
  • formát JPEG a BMP
  • formát video MPEG-4, M-JPEG
  • MP3
  • režimy prezentace: celá obrazovka, slideshow, miniatury, zoom
  • nastavení: kontrast, jas, barevné nasycení, jazyk,
  • kalendář, hodiny, časovač, reproduktor, Kensington zámek
  • dáklové ovládání
  • barva černá

Rozměry: 185 x 225 x 22mm

Obsah balení:

• fotorámeček
  • dálkové ovládání (včetně baterie)
  • napájecí adaptér 5V/1A
  • stojánek
  • vícejazyčný návod

• , zakoupeno v OKAY.cz

Zatím jsme s produktem spokojeni.

• pěkne zobrazeni
    • snadné ovládaní

Výrobek splňuje mé očekávání, dysplej je kvalitní takže mohu tento výrobek jen doporučit. Cena je přijatelna a s možnosti slevy na booth.cz za jejich WCR body ještě lepší.

• , zakoupeno v EuroKing

• jednoduché prohlížení obrázků
    • české menu ( i když to jsem věděla předem)
    • není možnost editace obrázků - vymazání, otočení - slouží pouze k prohlížení

zatím jsme nezkoušeli nic jiného než obrázky, ale vše funguje