Sencor SDF 1271

Wi-Fi
Nativní rozlišení
1280 x 800

• , zakoupeno v Elektrochram

Nejsem odborník na elektroniku, jsem už starší, dal jsem na zkušenosti jiných a na to, že to je nejprodávanější produkt. Splňuje to co jsem od něj čekal.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• SEká se
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Čtení z SD karty, USB, velký displej, vysoké rozlišení...
    • Nevyhovující displej, obraz je viditelný pouze při pohledu proti. Pokud jsem v jakémkoliv úhlu, na strany, nahoru, dolů, je matný, šedivý, nedá se na něj koukat, což je u fotorámečku závažný nedostatek

Úhlopříčka obrazovky
12.1 palce
0.55 kg
Interní paměť
Video režim
Wi-Fi
Nativní rozlišení
1280 x 800

Digitální fotorámeček s 12,1" (30,7 cm) 16:9 TFT LED displejem s vysokým rozlišením 1280 x 800px, čtečkou karet (SD/SDHC/MMC), USB konektorem, reproduktorem a dálkovým ovládáním.

Displej 12,1" (30,7 cm) 16:9 TFT LED
Vysoké rozlišení 1280 x 800 Pixels
Čtečka karet (SD/SDHC/MMC)
USB 2.0
Reproduktor: 1W
Menu v CZ, SK, HU, PL, EN
Video formáty: 720P RMVB MPEG1(VCD, SVCD), MPEG2(DVD), MPEG4(DIVX,AVI)
Audio formáty: MP3, WMA
Stojánek
Síťový adaptér 100-240 V /12V 2A
Rozměry: 298x200x24mm (šxvxh)

2zákazníci nedoporučují produkt

• velký displej s vysokým rozlišením
    • vestavěný reproduktor
    • přehrává MP3 a WMA
    • přehrává video a foto z SDkarty nebo USBflasky
    • Hodiny, kalendář, alarm a časovač
    • dálkové ovládání

Dali jsme to babičce k Vánocům, aby si mohla přehrávat rodinné foto a video. Je nadšená, a naučila se stím i rychle zacházet.

• Rozměr
    • Barvy
    • Reproduktor

za mě top !Postupné promítání fotografií. Nastavitelný interval promítání. Kalendář, hodiny, alarm, časovač. Nastavitelný jas
    Dálkové ovládání. Nemám si na co stěžovat. Jednoduše řečeno, jsem nadmíru spokojen. Určitě doporučuji.

• Spoustu funkcí
    • Vysoké rozlišení
    • Dálkové ovládání
    • Nastavitelný interval

Předčilo mé očekávání. Má to spoustu funkcí, což oceňuji. Dálkové ovládání je prima, nemusím vstát a přepínat. Vysoké rozlišení a kvalitní barvy. Přemyslíme, že to dáme na zeď ale uvidíme. Děkujeme za rychlé dodání a určitě doporučujeme.

• Dálkové ovládání.
    • Barvy
    • Možnost montáže na stěnu

Máme doma na zdi a vypadá to dobře. Neseká se. Poměrně jednoduchá instalace. Děkuji za nákup a doporučuji.

• , zakoupeno v Elektrochram

• , zakoupeno v ALFA.cz

• SEká se
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Čtení z SD karty, USB, velký displej, vysoké rozlišení...