Transcend PF730

• -mnoho funkcí za dobrou cenu
    • -pěkný vzhled
    • -relativně snadné ovládání
    • -není menu v češtině

Rámeček jsme vrátili, nevšimli jsme si, že není české menu, jinak by jsme byli spokojení. Chtěli jsme ho pro babičku, tam by bylo anglické menu na překážku.

• libi se mi provedeni, plus vnitrni pamet
    • nevim

byl to darek moc jsem s nim neprisel do styku, ale podle funkci plus podle toho jak jsem se na ramecek sbezne dival jej mohu jen doporucit

Úhlopříčka obrazovky
7 palce

• Úhlopříčka displeje (palce) ("): 7
  • Rozlišení displeje (bodů): 800 x 600
  • USB vstup: ANO
  • Podporované paměťové karty (typ karty): Memory Stick,Multi Media Card (MMC),SD Card,SDHC (SD High-Capacity)
  • Přehrávané formáty: AVI,JPEG,JPG,MOV,MP3,WAV,WMA
  • Interní reproduktory: ANO
  • Způsob napájení: síťové 230V
  • Budík : ANO
  • Interní paměť (MB): 2048
  • Formát obrazu : 4:3
  • Provedení výrobku: bílá barva

Elegantní černý fotorámeček s vestavěnou pamětí o kapacitě 2 GB a kvalitním displejem s úhlopříčkou 7 palců a rozlišením 800 x 600 bodů. Kromě obrázků ve formátu JPEG je možné také přehrávat videa či poslouchat muziku. Hudbu je možné přehrávat také během prohlížení fotografií. Vestavěnou paměť lze rozšířit použitím paměťových karet nebo připojením USB flash disku. Přístroj je vybaven dvěma reproduktory s výkonem 0,5 W. Obrázky je možné zvětšovat či zmenšovat, spouštět v prezentacích či si prohlížet jejich náhledy. Mezi další užitečné funkce patří např. hodiny, kalendář s upomínkami, budík či polohové čidlo, které zobrazení upravuje podle aktuálního naklonění rámečku. Součástí balení je také pohodlné dálkové ovládání.

Parametry a specifikace:

Displej:

• Úhlopříčka: 7 palců
  • Rozlišení: 800 x 600 bodů

Paměť:

Vnitřní paměť s kapacitou 2 GB

Paměťové karty SD, SDHC, MMC, MS

Podporované formáty:

• Obrázky: JPEG (až do rozlišení 9000 x 6750 bodů)
  • Video: Motion-JPEG, AVI (AVI, MOV; rozlišení až 720 x 576 bodů, 30 FPS)
  • Hudba: MP3, WMA, WAV

Další funkce:

Hodiny

Kalendář + upomínky

Budík

Polohový senzor

Časovač vypnutí

Audio: 2 vestavěné reproduktory s výkonem 0,5 W

Rozhraní: 1 x USB 2.0 Upstream (PC) 1 x USB 2.0 Downstream (port pro připojení USB pamětí) 1 x výstup pro sluchátka

Napájení:

• libi se mi provedeni, plus vnitrni pamet
    • nevim

• Vnitřní paměť 2GB
    • v menu chybí čestina

Vlastní pměť produktu je k nezaplacení. Ihned po koupi jsem dle doporučení přehrál fw na 3.9 a obdarovaní jsou spokojení. Jediná výtka - neporadí si s fotem menšího rozlišení než je jeho zobrazení (800x600) a otačí je jak ho napadne. Je lepší obrazek trochu zvětšit 640x480 na 800x600 a pak už není problém(i když na úkor kvality obrázku ale na 7" to není tak bolestné)

• obraz,menu,paměť funkce.
    • není v češtině

jako dárek pro tátu sklidil 100% úspěch

• velmi dobrá cena
    • možnost přehrávání videa
    • pěkný design
    • repro
    • schází české menu

Jedná se o velmi povedený produkt za pěkné peníze.Velkou výhodou je přehrávání video souborů.Podařilo se mi spustit i několik filmů v (avi).Pro bezproblémové fungování doporučuji přehrát firmware na v. 3.7,který je volně dostupný na stránkách výrobce.Odstranuje problém při náhodném přehrávání fotografií.Velkou výhodou je i možnost přehrávání mp3 na pozadí.Bez problémů si poradí i 16 GB pamětovou kartou.Pokud někdo shání pěkný dárek ,který potěší...toto je dobrou volbou.Doporučuji

• , zakoupeno v KASA.cz

dobrý

• funkce
    • nabijecka do auta chybi

cena
    avi

• Výkon
    • Vhodný dárek

Výrobek v přijatelné cenové relaci s mnoha funkcemi, jako pěkný dárek splňující svůj účel

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• KVALITA
    • SOLIDNÍ CENA
    • NEMÁM

TENTO PRODUKT PŘESTO ŽE JE U VÁS LEVNÝ, SVÝMI PARAMETRY PATŘÍ DO VYŠŠÍ TŘTÍDY.. PROTO JSEM JE OBJEDNAL V ROZMEZÍ TÝDNE ZNOVU I PRO SVÉHO KOLEGU